ANA SAYFA

ANA SAYFA

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

SİTE HARİTASI

SİTE HARİTASI

RSS

RSS

23 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA   

ENGLISH
Kütüphane

SİTE İÇİ ARAMA: 

Loading

BASIN
AÇIKLAMALARI

ODA
HABERLERİ

İKK
HABERLERİ

ETKİNLİK
AÇILIŞ
KONUŞMALARI

GÖRÜŞLER

BELGELER

SONUÇ
BİLDİRGELERİ

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI

    Yayına Giriş Tarihi: 12.02.2014  
Güncellenme Zamanı: 31.03.2014 13:11:30  

 

TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU                                      

Başkan

 

II. Başkan

 

Sekreter Üye

 

Sayman   

 

Üye      

 

Üye         

 

Üye          

 


YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ


DENETLEME KURULU


ONUR KURULU


TMMOB YÖNETİM KURULU ADAYLARI

TMMOB YÜKSEK ONUR  KURULU ADAYI


TMMOB DENETLEME KURULU ADAYI  


ANKARA ŞUBE

  

BAŞKAN

Erkin Etike

II. BAŞKAN

Timur Özhan

SAYMAN

Yusuf Mert Sönmez

SEKRETER ÜYE

Müşra Zeren

ÜYE

Ali Nar

ÜYE 

Mümin Semerci

ÜYE 

Mahmure Esenkal

 

 

YEDEK ÜYE

Sibel Hacıoğlu

YEDEK ÜYE

Feray Polat

YEDEK ÜYE 

Zeynep Özaydın Akyürek

YEDEK ÜYE

Didar Yeşilbaş

YEDEK ÜYE 

Zeynep Yılmazer Hitit

YEDEK ÜYE 

İmren Taşkıran

YEDEK ÜYE 

Azize İrem Siyahgöz

 

 

BURSA ŞUBE

 

BAŞKAN

Mesut Şahin

II. BAŞKAN

Bahar Mestan

SAYMAN

Serpil Aydın

SEKRETER ÜYE

Şenay Vatansever

ÜYE

Kasım Altay

ÜYE

Mehmet Kırka

ÜYE

Halit Levent Hoşgün

 

 

YEDEK ÜYE 

Bayram Şentürk

YEDEK ÜYE 

Barış Aksakal

YEDEK ÜYE 

Banu Akkan

YEDEK ÜYE 

Canel Sinmez

YEDEK ÜYE

Hakan Sıkçalı

YEDEK ÜYE 

Nazif Dağdelen

YEDEK ÜYE 

Ayhan Çakmak

 

 

DENİZLİ ŞUBE

 

BAŞKAN

Ömer Duysal

II. BAŞKAN

Celal Güzelyürek

SAYMAN

Zehra Vural

SEKRETER ÜYE

Ali Kolbaşı

ÜYE

Dr. Ayla Bozkurt

ÜYE

Beyza Berber

ÜYE

Deniz Eraslan

 

 

YEDEK ÜYE  

Nadi Çelik

YEDEK ÜYE  

Ümithan Beliceli

YEDEK ÜYE  

Orhan Bozkurt

YEDEK ÜYE  

Yusuf Başal

YEDEK ÜYE  

Ahmet Turhan

YEDEK ÜYE  

Halil Sarıçoban

YEDEK ÜYE 

Hüseyin İlker Tunca

 

 

EGE BÖLGE ŞUBE

 

BAŞKAN

Saadet Çağlın

II. BAŞKAN

Semra Kartal

SAYMAN

Ferda Önen

SEKRETER ÜYE

Fatma Mehlika Koç

ÜYE

Dr.Erkan Ersöz

ÜYE

Hasan Duran

ÜYE

Esin Deniz Ayan

  

 

YEDEK ÜYE  

Işık Öncü

YEDEK ÜYE  

Fatma Burcu Alp

YEDEK ÜYE  

Uğur Acar

YEDEK ÜYE  

Pınar Özsu Gürer

YEDEK ÜYE  

Dilek Şanlıer

YEDEK ÜYE  

Başak Ataman

YEDEK ÜYE  

Hakan Ersoy

 

 

GÜNEY BÖLGE ŞUBE

 

BAŞKAN

Ali Çelik

II. BAŞKAN

İsa Ünlükurt

SAYMAN

Gökhan Türkmen

SEKRETER ÜYE

Cennet Çelik

ÜYE

Galip Çiğşar

ÜYE

Cumaziye Pınar Aydın

ÜYE

Onur Demirkıran

  

 

YEDEK ÜYE  

Durmuşali Kaya

YEDEK ÜYE  

Çağrı Ün

YEDEK ÜYE  

Orçun Cem Uğur

YEDEK ÜYE  

Ömer Faruk Güngör

YEDEK ÜYE  

Vahdet Karahan

YEDEK ÜYE  

Emin Sökmek

YEDEK ÜYE  

Dilek Alkan

 

 

İSTANBUL ŞUBE

 

BAŞKAN

Onur Gökulu

II. BAŞKAN

Saadet Selin Top

SAYMAN

Beril Akaydın

SEKRETER ÜYE

Kenan Kızılöz

ÜYE

Sabit Mert Somtürk

ÜYE

İsmail Utku Yontar

ÜYE

Işıl Özer

  

 

YEDEK ÜYE   

Hasan Oral

YEDEK ÜYE   

Selen Harman

YEDEK ÜYE   

Murat Kurt

YEDEK ÜYE   

Cem Aynalı

YEDEK ÜYE   

Fahrettin Yılmaz

YEDEK ÜYE   

Levent Çevik

YEDEK ÜYE   

Okan Ağgez

 

 

KOCAELİ ŞUBE

 

BAŞKAN

M.Halim Karabekir

II. BAŞKAN

Rüknettin Bıçaklı

SAYMAN

Selim Ürgün

SEKRETER ÜYE

Hanife Gülen Tom

ÜYE

Şakir Şen

 

 

YEDEK ÜYE    

Zeynep Dizdar

YEDEK ÜYE    

Begüm Tülay Gürbüz

YEDEK ÜYE    

İlhan Akkarpuz

YEDEK ÜYE    

İsmail Oral

YEDEK ÜYE    

Aysel Fidan Öztürk

 

 

SAMSUN ŞUBE

 

BAŞKAN

Ersan Yapıcı

II. BAŞKAN

Bayram Yavuzyiğitoğlu

SAYMAN

Ahmet Ersoy

SEKRETER ÜYE 

Gediz Uğuz

ÜYE

Duygu Eker Şengül

ÜYE

Engin Köksal

ÜYE

Hale Özalemdar

 

 

YEDEK ÜYE    

Osman Nuri Pilgir

YEDEK ÜYE    

Emel Kocaman

YEDEK ÜYE    

Fuat Zaim

YEDEK ÜYE    

Gülgün Özcan

YEDEK ÜYE    

Ahmet Tütüncü

YEDEK ÜYE    

Serkan Yardımcı

YEDEK ÜYE    

Erol Yapıcı

 

 

TRAKYA BÖLGE ŞUBE

 

BAŞKAN

Salih Zeki Değirmenci

II. BAŞKAN

Besim Gürler

SAYMAN

Göksel Tosun

SEKRETER ÜYE 

Süleyman Miran

ÜYE

Muzaffer Kırcı

ÜYE

Bayram Erdem

ÜYE

Naci Akyazı

 

 

YEDEK ÜYE 

Lütfullah Çam

YEDEK ÜYE 

Halit Toruk

YEDEK ÜYE 

Gözde İnan

YEDEK ÜYE 

Azmi Abdullah Doğan

YEDEK ÜYE 

Necdet Sevimli

YEDEK ÜYE 

Ali Ahmet Aksakal

YEDEK ÜYE 

İsmail Saran

 

 

Tüm Oda Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri »

12.02.2014 tarihinden itibaren 5285 defa okunmuştur.

Etkinlikler

Nisan 2014

Pts

Sl

Çrş

Prş

Cum

Cts

Paz

15

14

15

16

17

18

19

20

16>

21

22

23

24

25

26

27

17

28

29

30

01

02

03

04

18

05

06

07

08

09

10

11

19

12

13

14

15

16

17

18

20

19

20

21

22

23

24

25

21

26

27

28

29

30

31

01

22

02

03

04

05

06

07

08

25.04.2014

TMMOB DENETLEME KURULU TOPLANTISI

26.04.2014

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

İÇ MİMARLAR ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

27.04.2014

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

İÇ MİMARLAR ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

TMMOB Etkinlikleri

 
Kent Sempozyumları

COPYRIGHT © 2009-2014 TMMOB

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

 
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği
Selanik Caddesi No:19/1 06650 Yenişehir/ANKARA
Tel: 0 312 418 12 75 Faks: 0 312 417 48 24

eposta00.gif, 498B

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MAKİNALARI İŞLETME MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI İÇ MİMARLAR ODASI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI MİMARLAR ODASI ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI PETROL MÜHENDİSLERİ ODASI PEYZAJ MİMARLARI ODASI ŞEHİR PLANCILARI ODASI TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.