ANA SAYFA

ANA SAYFA

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

SİTE HARİTASI

SİTE HARİTASI

RSS

RSS

24 NİSAN 2014 PERŞEMBE   

ENGLISH
Kütüphane

SİTE İÇİ ARAMA: 

Loading

BASIN
AÇIKLAMALARI

ODA
HABERLERİ

İKK
HABERLERİ

ETKİNLİK
AÇILIŞ
KONUŞMALARI

GÖRÜŞLER

BELGELER

SONUÇ
BİLDİRGELERİ

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI

    Yayına Giriş Tarihi: 12.02.2014  
Güncellenme Zamanı: 31.03.2014 13:10:15  

 

TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI


YÖNETİM KURULU

Başkan

 

II. Başkan

 

Yazman

 

Sayman

 

Üye

 

Üye

 

Üye

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ


DENETLEME KURULU


ONUR KURULU


TMMOB YÖNETİM KURULU ADAYLARI

TMMOB DENETLEME KURULU ADAYI

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU


ADANA ŞUBE

  

BAŞKAN

Melih Baki

II. BAŞKAN

Necmettin Gül

YAZMAN

Adnan Uslu

SAYMAN

İbrahim Aybirdi

ÜYE

Memet Güzel

ÜYE

Ramazan Aktaş

ÜYE

Cihangir Canöz

 

 

YEDEK ÜYE

Fırat Albuz

YEDEK ÜYE

Mert Çiçek

YEDEK ÜYE 

Buğrahan Çomulu

YEDEK ÜYE

Eda Mübarek

YEDEK ÜYE 

Mahmut Bayar

YEDEK ÜYE 

Mehmet İnce

YEDEK ÜYE 

Emrah Çankaya

 

 

ANTALYA ŞUBE

 

BAŞKAN

Betül Şaklar Gürdal

II. BAŞKAN

H. Yalçın Yıldıray

YAZMAN

Seda Erenkuş Karaman

SAYMAN

Songül Gür Sülek

ÜYE

Ethem Tan Gürer

ÜYE

İ. Erman Kaptanoğlu

ÜYE

Atakan Yüklü

 

 

YEDEK ÜYE 

Mustafa Kekik

YEDEK ÜYE 

Sedat Çakır

YEDEK ÜYE 

Asım Navdar

YEDEK ÜYE 

Fikret Boşça

YEDEK ÜYE

Fatih İzmirlioğlu

YEDEK ÜYE 

Sadık Çiçek

YEDEK ÜYE 

Kamil Özmen

 

 

BURSA ŞUBE

 

BAŞKAN

H. Murat Arabacı

II. BAŞKAN

M. Tahsin Tar

YAZMAN

Akay Fırtına

SAYMAN

Özcan Kepir

ÜYE

Akın Adıgüzel

ÜYE

Yılmaz Uzunoğlu

ÜYE

Mehmet Samast

 

 

YEDEK ÜYE 

Merve Gökberk

YEDEK ÜYE 

Osman Çalışgünü

YEDEK ÜYE 

Tuğba Şengök

YEDEK ÜYE 

Korhan Okkalı

YEDEK ÜYE

Murat Abi

YEDEK ÜYE 

Güven Arslan

YEDEK ÜYE 

Samet Yıldız

 

 

DENİZLİ ŞUBE

 

BAŞKAN

Gökhan Fenli

II. BAŞKAN

Süleyman Saka

YAZMAN

Ahmet Saltan

SAYMAN

Nehar Kılınçarslan

ÜYE

Güneş Deniz Erk

ÜYE

Halil Emre Oray

ÜYE

Serdar Çakıroğlu

 

 

YEDEK ÜYE 

Hakan Gençaslan

YEDEK ÜYE 

Fatma Figen Altınoğlu

YEDEK ÜYE 

Çiğdem Arzu Çakıroğlu

YEDEK ÜYE 

Soner Alakuş

YEDEK ÜYE

Naz Olgaç

YEDEK ÜYE 

Mustafa Kamil Yüksek

YEDEK ÜYE 

Osman Gün

 

 

ESKİŞEHİR ŞUBE

 

BAŞKAN

Serkan Azdiken

II. BAŞKAN

Cengiz Güven

YAZMAN

C.Murat Erdoğan

SAYMAN

Özkan Yiğit

ÜYE

Yetkin Vardar

ÜYE

Ömer Ulukama

ÜYE

Yiğit Önen

 

 

YEDEK ÜYE  

Mesut Uygun

YEDEK ÜYE  

Nazmi Mumcu

YEDEK ÜYE  

Nalan Dokuzlar

YEDEK ÜYE  

Rafet Uluışık

YEDEK ÜYE  

Halil Devrim Karaçelik

YEDEK ÜYE  

Seyhan Deniz

YEDEK ÜYE 

Berra Sarıoğlu

 

 

İSTANBUL ŞUBE

 

BAŞKAN

Erdal Şahan

II. BAŞKAN

Savaş Karabulut

YAZMAN

Kemal Mert Önal

SAYMAN

Erkan Öztürk

ÜYE

Yeliz Şahin

ÜYE

Emrah Aktaş

ÜYE

Erdem Acar

 

 

YEDEK ÜYE  

Ferhat Özçep

YEDEK ÜYE  

Burak Çatlıoğlu

YEDEK ÜYE  

Nihan Fettahoğlu

YEDEK ÜYE  

Özcan Gündüz

YEDEK ÜYE  

Elif Aver

YEDEK ÜYE  

Deniz Ertuncay

YEDEK ÜYE 

Behçet Baran Koruklu

 

 

İZMİR ŞUBE

 

BAŞKAN

Erhan İçöz

II. BAŞKAN

S.Yüzgül Erdemir

YAZMAN

Sinancan Öziçer

SAYMAN

Ercüment Alur

ÜYE

Cafer Cıkcık

ÜYE

Asil Çığrı

ÜYE

Buket Ortan

  

 

YEDEK ÜYE  

Adem Sömer

YEDEK ÜYE  

Yusuf Ercan

YEDEK ÜYE  

Seda Okay

YEDEK ÜYE  

Ayşe Danacı

YEDEK ÜYE  

Onur Savaş

YEDEK ÜYE  

Gamze Arı

YEDEK ÜYE  

Ertuğrul Basma

 

 

KOCAELİ ŞUBE

 

BAŞKAN

Mehmet Zeki Tığ

II. BAŞKAN

Metin Aşçı

YAZMAN

Nebi Canpolat

SAYMAN

Murat Özbay

ÜYE

Ergün Hane

ÜYE

Serhat Beyazıt

ÜYE

Bülent Oruç

  

 

YEDEK ÜYE   

Ertan Pekşen

YEDEK ÜYE   

Gökhan Kırgız

YEDEK ÜYE   

Arzu İsen

YEDEK ÜYE   

Hüseyin Özhan

YEDEK ÜYE   

Murat Öğretmen

YEDEK ÜYE   

Murat Topçu

YEDEK ÜYE   

Eser Şahin Ezme

 

 

SAKARYA ŞUBE

 

BAŞKAN

Erdem Kuybulu

II. BAŞKAN

Hasan Balcıoğlu

YAZMAN

Hüseyin S. Saka

SAYMAN

Nadir Muhammet Ali Küçük

ÜYE

Nadide Burcu Atılganoğlu

ÜYE

Mine Mert

ÜYE

Gökhan Tosun

  

 

YEDEK ÜYE   

Oktay Çoban

YEDEK ÜYE   

Berat Çiloğlu

YEDEK ÜYE   

Suat Atanur

YEDEK ÜYE   

İsmail Öztürk

YEDEK ÜYE   

Ziya Ulcay

YEDEK ÜYE   

Gülşah Muhikancı

YEDEK ÜYE   

Sümeyye Burhan Saka

 

 

SAMSUN ŞUBE

 

BAŞKAN

Ünal Bayzat

II. BAŞKAN

Selçuk Unutmaz

YAZMAN

Hatice Baş

SAYMAN

Özcan Özen

ÜYE

Emre Çakır

ÜYE

Damla Özel

ÜYE

Hakan Cebeci

  

 

YEDEK ÜYE   

Suat Özen

YEDEK ÜYE   

Murat Akbaş

YEDEK ÜYE   

Osman Karadağ

YEDEK ÜYE   

Faruk Yıldız

YEDEK ÜYE   

Salih Livaoğlu

YEDEK ÜYE   

Sinan Demir

YEDEK ÜYE   

Aydanur D. Açıkgöz

 

 

TRABZON ŞUBE

 

BAŞKAN

Rıdvan Yanık

II. BAŞKAN

Hakan Karslı

YAZMAN

Nilgün Sayıl

SAYMAN

Engin Kartaloğlu

ÜYE

Taner Bekar

ÜYE

Arzu Şeref

ÜYE

Kürşad Bekar

  

 

YEDEK ÜYE   

Özkan Turan

YEDEK ÜYE    

Mustafa Kirici

YEDEK ÜYE    

Saniya Sultan Albayrak

YEDEK ÜYE    

Recep Güney

YEDEK ÜYE    

Oya Sancar

YEDEK ÜYE    

Özgenç Akın

YEDEK ÜYE    

Gülseda Şenkaya

 

 

Tüm Oda Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri »

12.02.2014 tarihinden itibaren 3499 defa okunmuştur.

Etkinlikler

Nisan 2014

Pts

Sl

Çrş

Prş

Cum

Cts

Paz

15

14

15

16

17

18

19

20

16>

21

22

23

24

25

26

27

17

28

29

30

01

02

03

04

18

05

06

07

08

09

10

11

19

12

13

14

15

16

17

18

20

19

20

21

22

23

24

25

21

26

27

28

29

30

31

01

22

02

03

04

05

06

07

08

25.04.2014

TMMOB DENETLEME KURULU TOPLANTISI

26.04.2014

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

İÇ MİMARLAR ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

27.04.2014

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

İÇ MİMARLAR ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

TMMOB Etkinlikleri

 
Kent Sempozyumları

COPYRIGHT © 2009-2014 TMMOB

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

 
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği
Selanik Caddesi No:19/1 06650 Yenişehir/ANKARA
Tel: 0 312 418 12 75 Faks: 0 312 417 48 24

eposta00.gif, 498B

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MAKİNALARI İŞLETME MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI İÇ MİMARLAR ODASI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI MİMARLAR ODASI ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI PETROL MÜHENDİSLERİ ODASI PEYZAJ MİMARLARI ODASI ŞEHİR PLANCILARI ODASI TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.