ANA SAYFA

ANA SAYFA

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

SİTE HARİTASI

SİTE HARİTASI

RSS

RSS

19 NİSAN 2014 CUMARTESİ   

ENGLISH
Kütüphane

SİTE İÇİ ARAMA: 

Loading

BASIN
AÇIKLAMALARI

ODA
HABERLERİ

İKK
HABERLERİ

ETKİNLİK
AÇILIŞ
KONUŞMALARI

GÖRÜŞLER

BELGELER

SONUÇ
BİLDİRGELERİ

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

    Yayına Giriş Tarihi: 12.02.2014  
Güncellenme Zamanı: 31.03.2014 13:02:32  

 

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU

Başkan

 

II. Başkan

 

Yazman 

 

Sayman   

 

Üye           

 

Üye           

 

Üye          

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

DENETLEME KURULU


ONUR KURULU

TMMOB YÖNETİM KURULU ADAYLARI

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU ADAYI

TMMOB DENETLEME KURULU ADAYI

 


ADANA ŞUBE

 

BAŞKAN

Mehmet Mak

II. BAŞKAN

İlhan Yıldırım

SAYMAN

İbrahim Efdal Çiçekdemir

YAZMAN

Barış Cem Özdoğan

ÜYE

Bilal Tanburoğlu

ÜYE

Derya Olpak Kadeş

ÜYE

Sayim Ergül

 

 

YEDEK ÜYE

Erol Ayas

YEDEK ÜYE

Duran Kaya

YEDEK ÜYE 

Timur Kurt

YEDEK ÜYE

Oral Özkartal

YEDEK ÜYE 

Uğur Hanlı

YEDEK ÜYE 

Mustafa Demiral

YEDEK ÜYE 

Aytaç Sağır

 

 

ANKARA ŞUBE

 

BAŞKAN

 Ebru Akgün Yalçın

II. BAŞKAN

 Şakir Aydoğan

SAYMAN

 Hüseyin Mert Külahçı

YAZMAN

 Özenç Akdağ

ÜYE

 Bahadır Acar

ÜYE

 Alaattin Ali Yolcu

ÜYE

 Tufan Teziş

 

 

YEDEK ÜYE 

 Barış Çoruh

YEDEK ÜYE 

 Nevin Canik

YEDEK ÜYE 

 Gökhan Huzmeli

YEDEK ÜYE 

 Volkan Düzenli

YEDEK ÜYE

 Betül Taşar

YEDEK ÜYE 

 Doğan Barış Utku

YEDEK ÜYE

 Ahmet Mithat Cesur

 

 

ANTALYA ŞUBE

 

BAŞKAN

İlhan Metin

II. BAŞKAN

İbrahim Kücü

SAYMAN

Şaban Tat

YAZMAN

Murat Sönmez

ÜYE

Suat Kaş

ÜYE

Tülay Koç

ÜYE

Halil Alaçam

 

 

YEDEK ÜYE 

Gökalp Arı

YEDEK ÜYE 

Ferhat Yamak

YEDEK ÜYE 

Ahmet Aydın

YEDEK ÜYE 

Çiğdem Işıkyürek Kabul

YEDEK ÜYE

Aslıhan Vural

YEDEK ÜYE 

Tarık Atakul

YEDEK ÜYE 

Durali Çakır

 

 

BURSA ŞUBE

 

BAŞKAN

Remzi Çınar

II. BAŞKAN

Tunç Aladağlı

SAYMAN

Sabiha Cesur

YAZMAN

Münir Büyükyazıcı

ÜYE

Aytaç Sevim

ÜYE

Onur Dallılar

ÜYE

Eda Yenigül

 

 

YEDEK ÜYE 

Mejnun Alper Soyaslan

YEDEK ÜYE 

Mustafa Uzel

YEDEK ÜYE 

Mestan Güneş

YEDEK ÜYE 

Erol Boztaş

YEDEK ÜYE

Gürcan Gür

YEDEK ÜYE 

Ahmet Çağrı Şen

YEDEK ÜYE 

Osman Aykut Başkan

 

 

DENİZLİ ŞUBE

 

BAŞKAN

Abdullah Şavklı

II. BAŞKAN

Eylem Ölmezoğlu Poyraz

SAYMAN

Turay Volkan Ayanoğlu

YAZMAN

Bülent Pala

ÜYE

Temel Özenmiş

ÜYE

Ceyhun Yenişehirli

ÜYE

Adnan Ünay

 

 

YEDEK ÜYE  

Hikmet Arslanparçası

YEDEK ÜYE  

Bülent Telim

YEDEK ÜYE  

Ayhan Dersal

YEDEK ÜYE  

Murat Kodal

YEDEK ÜYE  

İsmail Orkun Yılmaz

YEDEK ÜYE  

Neslihan Yeşil

YEDEK ÜYE 

Mehmet Anıl Bozkurt

 

 

DİYARBAKIR ŞUBE

 

BAŞKAN

Ahmet Sormaz

II. BAŞKAN

Mehmet Orak

SAYMAN

Mehmet Tanrıkulu

YAZMAN

Evindar Aydın

ÜYE

Mehmet Kocakaya

ÜYE

Ruhşen Kardaş

ÜYE

Neval Zümrüt

  

 

YEDEK ÜYE  

Mehmet Kortak

YEDEK ÜYE  

Şehmus Uygun

YEDEK ÜYE  

Cengiz Acar

YEDEK ÜYE  

Feyzi Çalın

YEDEK ÜYE  

Ferhat Çıra

YEDEK ÜYE  

Armanc Eşin

YEDEK ÜYE  

Barış Bayram

 

 

ESKİŞEHİR ŞUBE

 

BAŞKAN

Hakan Tuna

II. BAŞKAN

Alkan Ulukoca

SAYMAN

Ender Kelleci

YAZMAN

Zeliha Aziret

ÜYE

Bennur Nadar

ÜYE

Hüseyin Güray Gürlek

ÜYE

Erhan Gocuklu

  

 

YEDEK ÜYE   

Metin Çam

YEDEK ÜYE   

Hüseyin Oğuzoğlu

YEDEK ÜYE   

Cumhur Burak Çırakoğlu

YEDEK ÜYE   

Onur Oluklulu

YEDEK ÜYE   

Anıl Ünlü

YEDEK ÜYE   

Adil Güzle

YEDEK ÜYE   

Merve Mun

 

 

GAZİANTEP ŞUBE

 

BAŞKAN

İslim Arıkan

II. BAŞKAN

Murat İnan

SAYMAN

Şıh Mehmet Türkmen

YAZMAN

Halil İrfan Tuzcu

ÜYE

Halil Uğur

ÜYE

Cengiz Korkmaz

ÜYE

İbrahim Öztan

  

 

YEDEK ÜYE   

Kemal Tankut

YEDEK ÜYE   

Murat Görmemiş

YEDEK ÜYE   

Mehmet Arslan

YEDEK ÜYE   

Mehmet Yıldız

YEDEK ÜYE   

Akın Eser

YEDEK ÜYE   

Kemal Arslan

YEDEK ÜYE   

İbrahim Onur Bayıl

 

 

İSTANBUL ŞUBE

 

BAŞKAN

Beyza Metin

II. BAŞKAN

Hüseyin Ergun Doğru

SAYMAN

Mustafa Bulut

YAZMAN

Faik Kemal Özoğuz

ÜYE

Hasan Ece

ÜYE

Nihal Türüt

ÜYE

Mehmet Bozkırlıoğlu

  

 

YEDEK ÜYE   

Fatma Zerrin Aşkan

YEDEK ÜYE   

Dağıstan Bekiroğlu

YEDEK ÜYE   

Gökhan Serdar Özcanlar

YEDEK ÜYE   

Yağmur Hacıaliefendioğlu

YEDEK ÜYE   

Erdem Çavuşoğlu

YEDEK ÜYE   

Avni Can Okur

YEDEK ÜYE   

Berker Özağaç

 

 

İZMİR ŞUBE

 

BAŞKAN

Mahir Ulutaş

II. BAŞKAN

Alpaslan Güzeliş

SAYMAN

Ahmet Becerik

YAZMAN

Murat Kocaman

ÜYE

Hasan Şahin

ÜYE

Özgür Tamer

ÜYE

Semra Yamiş

  

 

YEDEK ÜYE   

Emin Önder Köktürk

YEDEK ÜYE    

Demirhan Gözaçan

YEDEK ÜYE    

Hasan Mersin

YEDEK ÜYE    

Salih Eğerci

YEDEK ÜYE    

Alişer Parlak

YEDEK ÜYE    

Leyla Belli

YEDEK ÜYE    

Özgür Salih Mutlu

 

 

KOCAELİ ŞUBE

 

BAŞKAN

Mehmet Fidan

II. BAŞKAN

Özgür Yakışan

SAYMAN

Sait Erçel

YAZMAN

Serkan Topal

ÜYE

Leman Subaşı

ÜYE

Nuri Aykut Halamoğlu

ÜYE

Serhat Boztaş

 

 

YEDEK ÜYE    

Salih Börekçioğlu

YEDEK ÜYE    

Eralp Tekeli

YEDEK ÜYE    

Hakan Eminçe

YEDEK ÜYE    

Bayram Etkar

YEDEK ÜYE    

Dinçer Altınışık

YEDEK ÜYE    

Mustafa Aydın

YEDEK ÜYE    

Arif Dolma

 

 

MERSİN ŞUBE

 

BAŞKAN

Seyfettin Atar

II. BAŞKAN

Alkan Alkaya

SAYMAN

İsmail Alkaya

YAZMAN

Hasip Selçuk

ÜYE

Umut Temizkan

ÜYE

Hanifi Yayıcı

ÜYE

Ahmet Sert

 

 

YEDEK ÜYE 

Suat Yaşar

YEDEK ÜYE 

Ergün Demirsoy

YEDEK ÜYE 

Cevher Ak

YEDEK ÜYE 

Erkan Erdemli

YEDEK ÜYE 

Mustafa Berkan Biçer

YEDEK ÜYE 

Yağmur Kılıç

YEDEK ÜYE 

Mehmet Günaydın

  

 

SAMSUN ŞUBE

 

BAŞKAN

Mehmet Özdağ

II. BAŞKAN

İlker Ceylan

SAYMAN

Adnan Korkmaz

YAZMAN

Murat Kardaş

ÜYE

Hasan Kablan

ÜYE

Aynur Doğdaş Agit

ÜYE

Tamer Bilal

 

 

YEDEK ÜYE 

Ruhsar Kazak

YEDEK ÜYE 

Mustafa Özmetin

YEDEK ÜYE 

Bahar Mavili Özdemir

YEDEK ÜYE 

Mustafa Beyazkılınç

YEDEK ÜYE 

Recep Üslü

YEDEK ÜYE 

Ahmet Çalan

YEDEK ÜYE 

Evren Orkun Aydın

  

 

TRABZON ŞUBE

 

BAŞKAN

Hasan Karal

II. BAŞKAN

Halil İbrahim Okumuş

SAYMAN

Hüseyin Karasoy

YAZMAN

Emrullah İskender

ÜYE

Adem Yardım

ÜYE

Emre Akyüz

ÜYE

Tuncay Değermenci

  

 

YEDEK ÜYE 

Cevat Hıdıroğlu

YEDEK ÜYE  

Gökhan Çelik

YEDEK ÜYE  

Yavuz İşcan

YEDEK ÜYE  

Muhammed Hamidullah Sağır

YEDEK ÜYE  

Ayhan Türk

YEDEK ÜYE  

Mustafa Bahadır Atacan

YEDEK ÜYE  

Selin Aydın Fandaklı

 

 

Tüm Oda Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri »

12.02.2014 tarihinden itibaren 5458 defa okunmuştur.

Etkinlikler

Nisan 2014

Pts

Sl

Çrş

Prş

Cum

Cts

Paz

14

07

08

09

10

11

12

13

15>

14

15

16

17

18

19

20

16

21

22

23

24

25

26

27

17

28

29

30

01

02

03

04

18

05

06

07

08

09

10

11

19

12

13

14

15

16

17

18

20

19

20

21

22

23

24

25

21

26

27

28

29

30

31

01

19.04.2014

4.GELENEKSEL GIDALAR SEMPOZYUMU

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

GEMİ MAKİNALARI İŞLETME MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

PEYZAJ MİMARLARI ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

20.04.2014

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

GEMİ MAKİNALARI İŞLETME MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

PEYZAJ MİMARLARI ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ÇOĞUNLUKSUZ GENEL KURULU

25.04.2014

TMMOB DENETLEME KURULU TOPLANTISI

TMMOB Etkinlikleri

 
Kent Sempozyumları

COPYRIGHT © 2009-2014 TMMOB

SAYFAYI YAZDIR

YAZDIR

 
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği
Selanik Caddesi No:19/1 06650 Yenişehir/ANKARA
Tel: 0 312 418 12 75 Faks: 0 312 417 48 24

eposta00.gif, 498B

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MAKİNALARI İŞLETME MÜHENDİSLERİ ODASI GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI İÇ MİMARLAR ODASI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI MİMARLAR ODASI ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI PETROL MÜHENDİSLERİ ODASI PEYZAJ MİMARLARI ODASI ŞEHİR PLANCILARI ODASI TEKSTİL MÜHENDİSLERİ ODASI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.