TMMOB MMŞP GÜNCEL SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ADANA YEREL KURULTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15.12.2019

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu tarafından 14 Aralık 2019 tarihinde TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları ve Çözüm Önerileri Adana Yerel Kurultayı gerçekleştirildi.

Geçmiş Dönemlerde TMMOB Yürütme Kurulu Üyesi Bahattin Şahin’in Divan Başkanlığında gerçekleşen Mühendis Mimar Şehir Plancılarının Güncel Sorunları Ve Çözüm Önerileri Adana Yerel Kurultayı serbest kürsü olarak düzenlendi.

Mühendis, mimar ve şehir plancılarının güncel sorunlarının tespit edilmesi, çalışma ve sosyal yaşamlarında uğradığı kayıpların gündeme getirilmesi amacıyla 25-26 Nisan 2020 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan “TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları ve Çözüm Önerileri Kurultayı” öncesi Adana’da düzenlenen Yerel Kurultayda TMMOB’li Genç Öğrencilere yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür belgesi verildi.

MMŞP Adana Yerel Kurultayına sunulan önergeler Nisan’da Ankara’da yapılacak “TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının Güncel Sorunları ve Çözüm Önerileri Kurultayı”na sunulacak.