Toplantı Kararları
Toplantı No:
Toplantı Tarihi:
Toplantı Saati:
Toplantı Yeri:
KARAR NO 38: Odaların aidat uygulamaları konusunda çalışma yapmak üzere Odaların Sayman üyelerinden oluşan TMMOB Oda Aidat Uygulamaları Çalışma Grubu kurulmasına, çalışma grubundan TMMOB Yönetim Kurulu üyesi Bahattin Şahin'in sorumlu olmasına,
KARAR NO 39: 2016 – 2017 Öğretim Yılı içinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde kalacak öğrenciler için katkı payı olarak 500TL/ay olarak belirlenmesine,
KARAR NO 40: TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi'nde gerekli tadilat ve onarım işlerini tamamlamak ve gerekli harcamaları yapmak üzere Yürütme Kurulu'na görev ve yetki verilmesine,
KARAR NO 41: 19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Gününün tüm İKK’lar aracılığı ile “Örgütümüze, Mesleğimize, Halkımıza, Ülkemize Sahip Çıkıyoruz” teması ile kitlesel basın açıklamaları yapılarak kutlanmasına, etkinlikte ifade edilecek metnin Yürütme Kurulu’nca merkezi olarak hazırlanmasına,
KARAR NO 42: TMMOB 44.Dönem I.Danışma Kurulu toplantısının 24 Eylül 2016 Cumartesi günü Saat 10.00'da İnşaat Mühendisleri Odası konferans salonunda yapılmasına,
KARAR NO 43: Üniversitelerin Biyosistem Mühendisliği Bölümünden mezun olanların Ziraat Mühendisleri Odası'na kaydolmalarına ve bu kararın TMMOB Genel Kurulu'na sunulmasına,
KARAR NO 44: TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Ana Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin Hukuk Müşavirimizin uygun görüşleri doğrultusunda kabulüne ve Resmi Gazete'de yayımlanması için Yürütme Kurulu'na görev ve yetki verilmesine,
KARAR NO 45: MÜDEK-MAK (Mühendislik Eğitim Programları Akreditasyon Kurulu)‘nda Birliğimizi temsilen Mehmet Soğancı’nın yer almasına,
KARAR NO 46: TMMOB adına Sekreteryası Makina Mühendisleri Odası'nca yürütülecek TMMOB Sanayi Kongresi Düzenleme Kurulunun aşağıdaki isimlerden oluşmasına,
TMMOB SANAYİ KONGRESİ DÜZENLEME KURULU
Emin KORAMAZ |
TMMOB |
Mehmet BESLEME |
TMMOB |
Kemal Zeki TAYDAŞ |
TMMOB |
Murat FIRAT |
TMMOB |
Dr. Ümit KOÇ |
Bilgisayar M.O. |
Burcu ARAS |
Çevre M.O. |
Kübülay ÖZBEK |
Elektrik M.O. |
S. Çetin TEKİN |
Fizik M.O. |
İlker CİVELEK |
Gemi M.O. |
Mustafa ERDOĞAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Yasin Coşar YAĞCI |
İç Mimarlar O. |
Hüseyin KAYA |
İnşaat M.O. |
M. Tarık CEYHAN |
Jeofizik M.O. |
Düzgün ESİNA |
Jeoloji M.O. |
Funda ALTUN |
Kimya M.O. |
Ayşen ERTEN |
Maden M.O. |
Eyüp MUHCU |
Mimarlar O. |
Adem YILMAZEL |
Orman M.O. |
Ayşegül ORUÇKAPTAN |
Peyzaj M.O. |
Esra OĞUZ |
Şehir Plancıları O. |
Emre FİDAN |
Tekstil M.O. |
Murat ASLAN |
Ziraat M.O. |
Ali Ekber ÇAKAR |
Makine M.O. |
Nergiz BİLGİN |
Makine M.O. |
Yunus YENER |
Makine M.O. |
Tahsin AKBABA |
Makine M.O. |
Bedri TEKİN |
Makine M.O. |
S. Melih ŞAHİN |
Makine M.O. |
Elif ÖZTÜRK |
Makine M.O. |
Şayende YILMAZ |
Makine M.O. |
Goncagül KARAKOÇ AYDOĞAN |
Makine M.O. |
A. Selçuk SOYLU |
Makine M.O. |
Haydar DİRİK |
Makine M.O. |
Vedat IRŞİ |
Makine M.O. |
İsmail ODABAŞI |
Makine M.O. |
Hüseyin ATICI |
Makine M.O. |
Selim ULUKAN |
Makine M.O. |
Ayşe HAMAMCIOĞLU |
Makine M.O. |
İbrahim MART |
Makine M.O. |
Mehmet SARICA |
Makine M.O. |
Evin VARLİ |
Makine M.O. |
Aziz AVUKATOĞLU |
Makine M.O. |
Metin UÇKUN |
Makine M.O. |
Gürcan ÜLGEY |
Makine M.O. |
Battal KILIÇ |
Makine M.O. |
Güniz GACANER ERMİN |
Makine M.O. |
Ziya Murat ÖZTÜRK |
Makine M.O. |
Ünal ÖZMURAL |
Makine M.O. |
Aziz Hakan ALTUN |
Makine M.O. |
Oğuz Akar TÜLÜCÜ |
Makine M.O. |
Kadir GÜRKAN |
Makine M.O. |
Özgür ÖZDEMİR |
Makine M.O. |
Birhan ŞAHİN |
Makine M.O. |
KARAR NO 47: TMMOB adına Sekreteryası Elektrik Mühendisleri Odası'nca yürütülecek TMMOB Enerji Sempozyumu Düzenleme Kurulunun aşağıdaki isimlerden oluşmasına,
TMMOB ENERJİ SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU
Cengiz GÖLTAŞ |
TMMOB |
Ekrem POYRAZ |
TMMOB |
Cihan DÜNDAR |
TMMOB |
Cemalettin KÜÇÜK |
TMMOB |
Ersin GIRBALAR |
TMMOB |
Kemal Zeki TAYDAŞ |
TMMOB |
D.Ali UĞURLU |
Kimya M.O. |
Erman CAR |
Metalurji ve Malzeme M.O. |
Nejat TAMZOK |
Maden M.O. |
Mehmet KAYADELEN |
Maden M.O. |
Çetin KOÇAK |
Jeofizik M.O. |
Hüseyin BİLGİ |
Çevre M.O. |
Ali BAYAR |
Bilgisayar M.O. |
Ali İPEK |
Harita ve Kadastro M.O. |
İhsan KAŞ |
İnşaat M.O. |
Ercan ERZİNCAN |
Peyzaj M.O. |
Menşure IŞIK |
Şehir Plancıları O. |
Hasan TOPAL |
Mimarlar O. |
A.Oğuz TÜRKYILMAZ |
Makine M.O. |
Şayende YILMAZ |
Makine M.O. |
Mehmet MAK |
Elektrik M.O. |
Fatih KAYMAKÇIOĞLU |
Elektrik M.O. |
İlhan METİN |
Elektrik M.O. |
Bülent PALA |
Elektrik M.O. |
Mehmet ORAK |
Elektrik M.O. |
Remzi ÇINAR |
Elektrik M.O. |
Hakan TUNA |
Elektrik M.O. |
İslim ARIKAN |
Elektrik M.O. |
Erol CELEPSOY |
Elektrik M.O. |
Mahir ULUTAŞ |
Elektrik M.O. |
Ethem Atalay TERCAN |
Elektrik M.O. |
Seyfettin ATAR |
Elektrik M.O. |
Mehmet ÖZDAĞ |
Elektrik M.O. |
Prof.Dr.Hasan KARAL |
Elektrik M.O. |
Teoman ALPTÜRK |
Elektrik M.O. |
Bülent DAMAR |
Elektrik M.O. |
Prof.Dr.Belgin TÜRKAY |
Elektrik M.O. |
Tarık ÖDEN |
Elektrik M.O. |
Tuncay ÖZKUL |
Elektrik M.O. |
Muhsin DUGAN |
Elektrik M.O. |
Cem KÜKEY |
Elektrik M.O. |
Necati İPEK |
Elektrik M.O. |
Olgun SAKARYA |
Elektrik M.O. |
Saffet ÖZDEMİR |
Elektrik M.O. |
Musa ÇEÇEN |
Elektrik M.O. |
Gazi İPEK |
Elektrik M.O. |
Levent EGÜZ |
Elektrik M.O. |
Bilal GÜMÜŞ |
Elektrik M.O. |
Nedim TÜZÜN |
Elektrik M.O. |
Alkan ALKAYA |
Elektrik M.O. |
Sedat GÜLŞEN |
Elektrik M.O. |
İ.Efdal ÇİÇEKDEMİR |
Elektrik M.O. |
Abdullah ŞAVKLI |
Elektrik M.O. |
Uğur BİCAN |
Elektrik M.O. |
B.Kemal ULUSALER |
Elektrik M.O. |
H.Ali YİĞİT |
Elektrik M.O. |
H.Suat TÜRKER |
Elektrik M.O. |
Erim ARICI |
Elektrik M.O. |
Zihni Yücel TEKİN |
Elektrik M.O. |
Hamza KOÇ |
Elektrik M.O. |
Seyit Ali GÜRSOY |
Elektrik M.O. |
İrfan ŞENLİK |
Elektrik M.O. |
Suat YILMAZ |
Elektrik M.O. |
Ali Can DOĞAN |
Elektrik M.O. |
Evrim MISIR |
Elektrik M.O. |
Abdullah Onur KISAR |
Elektrik M.O. |
Hacer ÖZTURA |
Elektrik M.O. |
Kadir ÖZKAN |
Elektrik M.O. |
Bahadır ACAR |
Elektrik M.O. |
Nagehan ABACILAR |
Elektrik M.O. |
Mehmet TURGUT |
Elektrik M.O. |
KARAR NO 48: TMMOB adına Sekreteryası Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası'nca yürütülecek TMMOB Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi Düzenleme Kurulunun aşağıdaki isimlerden oluşmasına,
TMMOB COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ KONGRESİ DÜZENLEME KURULU
Ali Fahri ÖZTEN |
TMMOB |
Ekrem POYRAZ |
TMMOB |
Bahattin ŞAHİN |
TMMOB |
Ali Rıza ATASOY |
TMMOB |
Hakan ÇAĞLAR |
Bilgisayar M.O. |
Ahmet Turan ALDIRMAZ |
Çevre M.O. |
İbrahim AKSÖZ |
Elektrik M.O. |
Melike Özlem BİLGİLİ |
Elektrik M.O. |
Sezgin ÇALIŞKAN |
Gıda M.O. |
Necati ATICI |
İnşaat M.O. |
Erkan ATEŞ |
Jeofizik M.O. |
Can AYDAY |
Jeoloji M.O. |
Sinem ÇETİNKAYA |
Jeoloji M.O. |
Hafize Şebnem BAŞKAN |
Maden M.O. |
Haydar DİRİK |
Makine M.O. |
Ayşe Gülin BİLGİN ALTINÖZ |
Mimarlar O. |
Prof. Dr. Emine Figen İLKE |
Peyzaj M.O. |
Halil Serdar SANER |
Şehir Plancıları O. |
Ertuğrul CANDAŞ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Turgay ERKAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Ayhan ERDOĞAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Yeliz KARAARSLAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Ali İPEK |
Harita ve Kadastro M.O. |
Levent ÖZMÜŞ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Mustafa ERDOĞAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Yaşar TANRIVERDİ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Recep VADI |
Harita ve Kadastro M.O. |
Ufuk AYDIN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Ali Faruk ÇOLAK |
Harita ve Kadastro M.O. |
Can Deniz AKDEMİR |
Harita ve Kadastro M.O. |
Alişan ÇALCALI |
Harita ve Kadastro M.O. |
Mustafa Kubilay YILDIRIM |
Harita ve Kadastro M.O. |
Fatih İŞCAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Aziz ŞİŞMAN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Doç.Dr.Recep NİŞANCI |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Ahmet AKSOY |
Harita ve Kadastro M.O. |
Hüseyin ÜLKÜ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Dursun Zafer ŞEKER |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Fatmagül KILIÇ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Namık GAZİOĞLU |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Sebahattin BEKTAŞ |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Halil ERKAYA |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Haluk ÖZENER |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Rahmi Nurhan ÇELİK |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Çetin CÖMERT |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Nesibe Necla ULUĞTEKİN |
Harita ve Kadastro M.O. |
Hüseyin KOÇAK |
Harita ve Kadastro M.O. |
Prof.Dr.Hülya DEMİR |
Harita ve Kadastro M.O. |
KARAR NO 49: İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Çalışma Grubu’nun Adil Güneş Akbaş (BMO) Filiz Ülgen (ÇMO), Mazhar Oymanlı (EMO), Sibel Türkeş Yılmaz (FMO), Yaşar Canca (Gemi Mak.M.O.) Pelin Koca (Gıda M.O.),’den Salih Yavuz (HKMO), Korkut Haşemoğlu (İçmimO), Mahir Kaygusuz (İMO), Canan Demiral (JMO), Bahadır Ekizer (JFMO), Meryem Karan (KMO),Bedri Tekin (MMO), Hazeli Akgöl (MO), Vedat Kaplan (PetrolMO), Burak Sevim (PeyzajMO), Kumru Çılgın (ŞPO), İstikbal Gündoğdu (TMO), Züleyha Kahraman’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Mehmet Besleme’nin sorumlu olmasına,
KARAR NO 50: Gıda Politikaları Çalışma Grubu’nun Petek Ataman (Gıda M.O.), Osman Özgün (KMO), Murat Aslan’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Kemal Zeki Taydaş ve Turhan Tuncer’in sorumlu olmalarına,
KARAR NO 51: LPG Çalışma Grubu’nun Cem Şahin (ÇMO), Onur Sevencan (HKMO),Deniz Işık (JMO), Zafer Sal (JFMO), Niyazi Özgür (KMO), Mehmet Coşkun Doğanay (MadenMO), Tahsin Akbaba (MMO), Emre Özgür’den (PetrolMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Mehmet Besleme ve Mehmet Çelik’in sorumlu olmalarına,
KARAR NO 52: Bilirkişilik Çalışma Grubu’nun Bahattin Şahin (TMMOB), Özgür Umut Vurgun (BMO), Mehmet Aşkıner (ÇMO), Melike Özlem Bilgili (EMO), Abdullah Zararsız (FMO), Fatih YILMAZ (Gemi MO.) Salih Bilal (Gemi Mak. MO), Eren Kaya (Gıda M.O.), Timur Batur (HKMO), M.Hanze Gurkaş (İçmimO), Macit Öncel (İMO), Halil İbrahim Yiğit (JMO), Şenay Güneş (JFMO), A.Güçlü Aras (KMO), Muharrem Toralıoğlu (MadenMO), Harun Erpolat (MMO), Leman Ardoğan (MO), Erol Kanmaz (PetrolMO), Halim Perçin (PeyzajMO), Güngör Durur (TMO), Medar Kalkan’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Ali Fahri Özten, Ersin Gırbalar ve Züber Akgöl’ün sorumlu olmalarına,
KARAR NO 53: Enerji Çalışma Grubu’nun oluşmasına, Hüseyin Bilgi (ÇMO),Nedim Bülent Damar (EMO), Sibel Türkeş Yılmaz (FMO), Görkem Kökkülünk (Gemi Mak. MO), Nazım Akar (HKMO), Taylan Ulaş Evcimen (İMO), İ.Necla Şaylan (JMO), Çetin Koçak (JFMO), Hüsnü Müjdat Balı (KMO), Şayende Yılmaz (MMO), Seda Yöntem (MO), Ercan Erzincan (PeyzajMO), Menşure Işık (ŞPO), Mehmet Ali Dayıoğlu’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Cengiz Göltaş ve Cihan Dündar’ın sorumlu olmalarına,
KARAR NO 54: Yapı Denetimi Çalışma Grubu’nun oluşmasına, Şükrü Güner (EMO), Burak Kukul (HKMO), Çağlayan Coşkun (İçmimO), Mustafa Baygeldi (İMO), Aydın Bülent Baş (JMO), Deniz Yıldırım (JFMO), M.Güner Tüzün (KMO), Turhan Demirbaş (MadenMO), Sadettin Özkalender (MMO),Songül Üzgün (MO), Harun Kılıçoğlu (PeyzajMO), Eylem Polat’tan oluşmasına (ZMO), Çalışma Grubundan Züber Akgöl, Bahattin Şahin ve Ali Fahri Özten’in sorumlu olmalarına,
KARAR NO 55: Kamuda Çalışan Müh. Mimar. Şehir Pl. Özlük Hakları Komisyonu’nun Gönül Yalçın Geçgil (BMO), Hasan Seçkin (ÇMO), Bahadır Acar (EMO), Sibel Türkeş Yılmaz (FMO), Petek Ataman (Gıda M.O.), Murat Türüdü (HKMO), Özgür Topçu (İMO), Yüksel Metin (JMO), Fikri Öztürk (JFMO), Ali Nar (KMO), Selim Altun (MadenMO), Haydar Şahin (MMO), Hulusi Adıgüzel (MO), Özlem Arslan (PeyzajMO), Gencay Serter (ŞPO), Hamdi Arpa’dan (ZMO) oluşmasına,Çalışma Grubundan Kemal Zeki Taydaş, Deniz Özdemir ve Ali Rıza Atasoy’un sorumlu olmalarına,
KARAR NO 56: Engelli Mühendis Mimar Şehir Plancıları Çalışma Grubu’nun Mustafa Nazlı (ÇMO), Ercan Dursun (EMO), Ömer Özgül (FMO), Ferhat Eroz (İçmimO), Ayşe Baysal (İMO), Rıza Soypak (JMO), Halil Kutlu (KMO), Emre Demir (MadenMO), Mustafa Yazıcı (MMO), Tuğba Arslan (MO), Ayşegül Oruçkaptan (PeyzajMO), Filiz Hekimoğlu’ndan (ŞPO) oluşmasına, Çalışma Grubuna Bahattin Şahin ve Ozan Yılmaz’ın sorumlu olmalarına,
KARAR NO 57: Mesleki Denetim Çalışma Grubu’nun Kemal Özkazanç (BMO), Canan Esin Uysal (ÇMO), Hamza Koç (EMO), Sinan Özgür (FMO), Bahar Özkoyuncu Acar (Gıda M.O.), Hüseyin Altun (HKMO), Şule Altunören (İçmimO), Hüseyin Kaya (İMO), Dündar ÇAĞLAN (JMO), Deniz Yıldırım (JFMO), Korman Obuz (KMO), İbrahim Yılmazoğlu (MadenMO), Yunus Yener (MMO), Namık Kemal Kaya (MO), Sibel Kaya(PeyzajMO), Ali Şenay’dan oluşmasına (ZMO), Çalışma Grubundan Züber Akgöl, Bahattin Şahin ve Cengiz Göltaş’ın sorumlu olmalarına,
KARAR NO 58: Mühendislik Unvanı, Denklik ve Yeterlilik Çalışma Grubu’nun Gölay Şakiroğulları (BMO), Burak Kubilay (ÇMO), Nuri Sedat Gülşen (EMO), Hasan Can Karakuş (FMO), Murat Akpınar (Gemi Mak. MO), Ali Osman Demirer (HKMO), Necati Atıcı (İMO), Faruk İlgün (JMO), Hayati Kılıç (KMO), Yunus Yener (MMO), Sibel Baş (MO), Sevtaç Bülbül (PetrolMO), Cem Özkan’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Ekrem Poyraz, Kemal Zeki Taydaş ve Mehmet Besleme’nin sorumlu olmalarına,
KARAR NO 59: Doğa ve Çevre Sorunları Çalışma Grubu’nun oluşmasına, Bahattin Şahin (TMMOB), Betül Keskin Çatal (ÇMO), Olgun Sakarya (EMO), Hasan Can Karakuş (FMO), Mert Özdağ (HKMO), Hasan Yaşar Akyar (İMO), Bahattin Murat Demir (JMO), Serdar Tosuner (JFMO), Funda Altun (KMO), Mehmet Soğancı (MMO), Tezcan Karakuş Candan (MO), Feza Çavuşlar (PeyzajMO), Filiz Hekimoğlu (ŞPO), Caner Aksakal’dan oluşmasına (ZMO), Çalışma Grubundan Cihan Dündar ve Turhan Tuncer’in sorumlu olmalarına,
KARAR NO 60: Ücretli, İşsiz ve Emekli Mühendis Mimar ve Şehir Plancıları Çalışma Grubu'nun Burak İmrek (BMO), Emin Esen (ÇMO), Ömürhan Avni Soysal (EMO), Hasan Can Karakuş (FMO), Kadir Dağhan (Gıda MO), Hüseyin Arkan (HKMO), Turan Ayçiçek (İçmimO), Özer Akkuş (İMO), Malik Bakır (JMO), M.Tankut Kılınç (JFMO), Mustafa Utaş (KMO), Mehmet Erşat Akyazılı (MadenMO), Satılmış Göktaş (MMO), Ayşen Gül Şimşek (MO), Hilal Özge İdali (PeyzajMO), Vuslat Bektaş’tan oluşmasına (ZMO), Çalışma Grubundan Cengiz Göltaş’ın sorumlu olmasına,
KARAR NO 61: Mühendislik, Mimarlık ve Şehir Plancısı Eğitimi Çalışma Grubu'nun Erhan Mengüşoğlu (BMO), Levent Çetin (ÇMO), Emre Metin (EMO), Abdullah Zararsız (FMO), Görkem Kökkülünk (Gemi Mak. MO), Petek Ataman (Gıda MO), İsmail Sayar (HKMO), Naci Yalçın (İçmimO), Koray Kadaş (İMO), Ayhan Kösebalaban (JMO), Erkan Ateş (JFMO), Enis Tolga Eroğlu (KMO), Nadir Avşaroğlu (MadenMO), Müfit Gülgeç (MMO), Sibel Baş (MO), Oğuz Ayoğlu (PeyzajMO), Burak Büyükcivelek (ŞPO), Yener Ataseven’den (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Kemal Zeki Taydaş, Bahattin Şahin, Mehmet Besleme ve Ekrem Poyraz’ın sorumlu olmalarına,
KARAR NO 62: Mevzuatı Izleme ve Geliştirme Çalışma Grubu'nun Onur Özardıç (BMO), Neşe Çehreli (ÇMO), Sibel Türkeş Yılmaz (FMO), Seyit Çankaya (EMO), Sezgin Çalışkan (Gıda MO), Naci Yalçın (İçmimO), Erdoğan Balcıoğlu (İMO), Dündar Çağlan (JMO), Serdar Kart (JFMO), Bülent Mengüş (KMO), İlker Ertem (MadenMO), Hüseyin Kaya (MMO), Nafi Alp (MO), Harun Kılıçoğlu (PeyzajMO), Ahmet Hulusi Dinçer (TMO), Hamdi Arpa’dan (ZMO) oluşmasına, Çalışma Grubundan Züber Akgöl ve Ali Fahri Özten’in sorumlu olmalarına,
KARAR NO 63: Savaşın Etkilediği Kentlerin Yapısal Sorunları Çalışma Grubu’nun Rıdvan Özkerim (BMO), Ferudun Oğuz (ÇMO), Mehmet Orak (EMO), Ahmet Ertürk (İMO), Hesna Soylu (JMO), M.Tarık Ceyhan (JFMO), S.Selin Top (KMO), Serdar Ömer Kaynak (MadenMO), Tahsin Akbaba (MMO), Burcu Ateş (MO), Ayşegül Oruçkaptan (PeyzajMO), Burcu Özüduru’dan oluşmasına (ŞPO), Çalışma Grubundan Bahattin Şahin’in sorumlu olmasına,
KARAR NO 64: TMMOB Çalışma Grupları ve komisyonlarının ilk toplantı tarihlerinin Odalara ve çalışma grubu üyelerine duyurulmasına,
KARAR NO 65: TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri tanıtımı için hazırlanan broşürden 10000 adet bastırılması için Yürütme Kurulu'na yetki verilmesine,
KARAR NO 66: Aşağıda isimleri yazılı yabancı uyruklu mühendis ve mimarların Odalarının görüşleri doğrultusunda ülkemizde çalışmalarının uygun bulunduğunun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bildirilmesine,
Arnavutluk uyruklu, Bilgisayar Mühendisi Shekelqim MEMOLLA, Rusya uyruklu Bilgisayar Mühendisi Tamerlan NUSRADDINOV, Afganistan uyruklu İnşaat Mühendisi Ali Sina NAVID, Kenya uyruklu İnşaat Mühendisi Duale Sigat JILAL, Kosova uyruklu Mimar Enis KACKA, Bulgaristan uyruklu Makina Mühendisi Fahredin Erol FAHREDIN,
KARAR NO 67: Bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısının 2 Eylül 2016 Cuma günü Saat 18:00'de yapılmasına,
KARAR VERİLDİ.
Emin KORAMAZ, Züber AKGÖL, Bahattin ŞAHİN, Ali Rıza ATASOY, Cihan DÜNDAR, Ebru AKGÜN YALÇIN(Katılmadı), Ekrem POYRAZ, Can DURGU, Alper DİNÇ, Kemal Zeki TAYDAŞ, Ali Fahri ÖZTEN, H.Hüseyin ÇETİNKAYA(Katılmadı), Murat FIRAT, Ö.Ersin GIRBALAR, Mehmet BESLEME, Niyazi KARADENİZ(Katılmadı), Cemalettin KÜÇÜK, A.Deniz ÖZDEMİR, İsmet ASLAN(Katılmadı), Mehmet ÇELİK(Katılmadı), Ozan YILMAZ(Katılmadı), Ümit ÖZCAN (Katılmadı), M.Murat İLHAN(Katılmadı), Turhan TUNCER